- 10%

Vidermina – CLX Larës për higjenën intime (pH 5,5)

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,350 Lekë.

(CLX Cleanser for intimate hygiene)

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Larës me pH lehtësisht acid (5,5), i indikuar për higjenën e përditshme intime. Formula, e cila përmban një kompleks anti-bakterial me origjinë bimore, ka një veprim higjenizues, freskues dhe mbrojtës, pa prishur ekuilibrin e lëkurës dhe mukozës.

Indikohet veçanërisht në rastet e:

 • Zhvillimit të tepërt të florës mikrobike lokale
 • Shtatzanisë
 • Gjatë dhe pas ciklit menstrual
 • Aktivitetit sportiv

Pa SLES dhe SLS, pa paraben, pa ngjyrues, pa derivate të grurit, i testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht, i testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

pH 5.5

Firma

Vidermina

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vidermina – CLX Larës për higjenën intime (pH 5,5)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART