Zbritje

Curaprox – Travel Set Toothbrush

(1 përshtypje mbi produktin)

1,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curaprox – Travel Set Toothbrush

Furçë dhëmbësh e jashtëzakonshme, kompakte, me 10 ml pastë dhëmbësh zbardhuese të freskët dhe dy furça interdentare. Kujdesi përfundimtar i shëndetit oral nga Curaprox. Set me përmasa praktike vetëm 9.5 cm x 6 cm.

Përmban :

 • Furçë dhëmbësh CS 5460 udhëtimi: E butë për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve
 • Pastë dhëmbësh Curaprox [Be You] (me shije të ndryshme sipas formatit): Mbron dhe kujdeset për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve, zbardh butësisht dhe në mënyrë efektive ato.
 • Furça interdentare kryesore CPS, madhësia 07-dhe 09: Pastrim efektiv në hapësirat midis dhëmbëve tuaj
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Curaprox

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë

Ngjyra

E verdhë, Portokalli, Jeshile, Blu, Rozë, Çiklamin

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Curaprox – Travel Set Toothbrush
 • (blerës i verifikuar)

  Shume praktike

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART