Farmaderbe – Marvinia Larës intim

1,880 Lekë

(Detergente Intimo 250ml)

Përshkrimi i Produktit

Marvinia detergjent është zhvilluar për një higjenë personale korrekte. Formula speciale, e bazuar në ekstrakte bimore dhe fara grejpfruit, e bejnë një produkt unik dhe te pazevendësueshëm për higjenën dhe qetësimin e irritimeve.

Ruan ekosistemin vaginal duke e bërë atë më të fortë kundër sulmeve të jashtme, kontrollon përhapjen e agjentëve patogjenë dhe veprimi i saj balancues në florën bakteriale indikohet për higjienën e përditshme të të gjithë familjes. pH fiziologjik. Jep një ndjesi mirëqenieje dhe freskie që zgjat.

 • Pa paraben, pa vazelinë, pa SLS

Përmban: Ekstrakt Calendula 3%, Mullage 3%, Propolis 3%, Kamomil 1%, Myshk Islandez 1%, fara Grejpfruit 0,5%

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni normalisht si larës të jashtëm intim

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Farmaderbe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farmaderbe – Marvinia Larës intim”

LART