- 10%

Frezyderm – Intim Aid Cleanser

(1 përshtypje mbi produktin)

1,458 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Intim Aid Cleanser

Pastrues likuid i specializuar për zonën intime. Mund të përdoret në irritimet lokale, dhe për të trajtuar infeksionet përfshire vaginitin, infeksione mykotike, infeksione të traktit urinar dhe në sekrecione. Ka veti antiseptike duke siguruar një pastrim të butë dhe efektiv dhe rivendos pH normal të zonës intime. Pastruesi redukton erërat, djegien dhe sekrecionet. Ka veprim zbutës dhe hidratues i cili mbron florën natyrale vaginale.

 • I përshtatshëm për tu përdorur nga femrat dhe meshkujt
 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa sapun
 • Pa ngjyrues
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurën e thatë dhe shpëlajeni tërësisht.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Intim Aid Cleanser
 • Bona A. (blerës i verifikuar)

  Shume delikat & arome e lehte freskuese

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART