Abena – Maternity Pads

(2 përshtypje mbi produktin)

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pecetat e lindjes ekologjike Abena janë peceta intime ekologjike të cilat përdoren pas lindjes. Janë të përbëra nga pambuk super i butë i cili mundëson një ajrosje të mirë të lëkurës. Minimizon aromat e pakëndshme duke bërë përthithje të shpejtë dhe maksmiale të hemoragjisë pas lindjes.

 • Komfort maksimal
 • Shtresë pambuku ekologjik
 • TopDry System, ofron përthithje të shpejtë dhe sipërfaqe të thatë
 • Minimizon aromat e pakëndshme
 • Nordic Eco-label
 • E testuar dermatologjikisht
 • E çertifikuar FSC
 • Pa lateks dhe pa klor
0/5 (0 Reviews)
Firma

Abena

Forma

Peceta

Sasia

14

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Abena – Maternity Pads
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Produkti qe te gjitha mamat duhet ta ken ne canten e maternitetit

 • Klajdi C.

  I perdora ditet e para pas lindjes dhe mbeta e kenaqur. Jane cilesore dhe te buta, delikate.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART