- 20%

COSRX – BHA Blackhead Powder Liquid

Original price was: 2,690 Lekë.Current price is: 2,152 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

COSRX BHA Blackhead Powder Liquid

Një eksfoliues kimik shumë efektiv që rafinon pamjen e poreve të zgjeruara dhe e lë lëkurën më të ndritshme.

I formuluar me 4% BHA, ky tonik i koncentruar zvogëlon dukshëm poret e zmadhuara dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Përmban përbërës natyralë BHA si uji i lëvores së shelgut për të maksimizuar përfitimet pa irritim. BHA depërton thellë në pore, ndihmon në pastrimin e poreve të bllokuara dhe pastron butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke i dhënë lëkurës shkëlqimin e saj natyral.

Ky produkt ndihmon në largimin e sebumit të tepërt dhe pikave të zeza në mënyrë që të keni lëkurë të shëndetshme dhe të hidratuar.

 • pH 4,85~1,0.
 • Vegan dhe Cruelty-free.
 • Formuluar pa parabene, sulfate, ngjyra dhe aroma artificiale, produkte shtazore, alkool, vaj mineral, vajra esenciale dhe silikon.

  Përfitimet

 • Pastron poret e bllokuara
 • Parandalon shpërthimet dhe zvogëlon shenjat nga njollat
 • Balancon prodhimin e yndyrës

  Objektivat

 • Poret e bllokuara, të mëdha
 • Pika të zeza
 • Kujdesi për zonën T
 • Lëkura e yndyrshme e prirur për akne

Udhëzime mbi përdorimin 

Hidheni në një copë pambuku dhe fshijeni butësisht në fytyrë duke shmangur zonën e buzëve dhe syve.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në javë, dhe gradualisht të rritet përdorimi sipas gjendjes së lëkurës

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akneike, E yndyrshme

Sasia

100ml

Forma

Shishe me pompë

Salix Alba (Willow) Bark Water, Butylene Glycol, Betaine Salicylate, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Arginine, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – BHA Blackhead Powder Liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART