- 20%

COSRX – Low pH Good Morning Gel Cleanser

Original price was: 1,400 Lekë.Current price is: 1,120 Lekë.

Pastrues i butë, i pastër dhe balancues me pH të ulët.

Përshkrimi i Produktit

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser

Një pastrues i thellë dhe efektiv që heq butësisht grumbullimin e sebumit dhe qelizave të vdekura të lëkurës gjatë natës, për lëkurë të freskët dhe të pastër.

Cosrx pastrues me pH të ulët është bërë me të gjithë përbërësit natyralë për të qetësuar, eksfoliuar dhe hidratuar gjatë pastrimit. Projektuar për të rivendosur ekuilibrin optimal të pH në lëkurë dhe për të pastruar pa irritime. Vaji i pemës së çajit dhe përbërës të tjerë natyralë ofrojnë pastrim të thellë, të butë por efektiv.

pH i ulët, duke siguruar një pastrim të plotë dhe teksturë xhel që krijon një shkumë të pasur për një eksperiencë të kënaqshme pastrimi.

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkures, duke përfshirë shqetësimet e lëkurës së thatë, të dehidratuar, të ndjeshme ,barriera e lëkurës e dëmtuar.
 • E bën lëkurën të duket dhe të ndjehet e freskët dhe e pastër

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni butësisht pastruesin në të gjithë lëkurën në mëngjes.

Shpëlajeni me ujë të vakët. Thajeni pak.

I përshtatshëm si pastrues i dytë edhe gjatë natës.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150

Water, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Polysorbate 20, Styrax Japonicus Branch/Fruit/Leaf Extract, Butylene Glycol, Saccharomyces Ferment, Cryptomeria Japonica Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Allantoin, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Betaine Salicylate, Citric Acid, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Low pH Good Morning Gel Cleanser”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART