- 20%

COSRX – AC Collection Calming Foam Cleanser

1,512 Lekë

Përshkrimi i Produktit

COSRX AC Collection Calming Foam Cleanser

Pastruesi AC Calming Foam Cleanser nga Cosrx është një pastrues i përsosur i përditshëm që jo vetëm lufton tharjen dhe dehidratimin, por edhe shëron lëkurën e dëmtuar.

Ky pastrues kremoz me shkumë është formuluar me kompleksin unik CentellAC-Rx të Cosrx që optimizon përfitimet natyrore rigjeneruese të Centella Asiatica, duke përfshirë qetësimin e acarimit, forcimin dhe ruajtjen e barrierës së lëkurës.

Acidi salicilik heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe yndyrën e tepërt për ta mbajtur lëkurën pa njolla dhe pa tharje të tepërt.

CentellAC-Rx i kombinuar me acidin salicilik do ta lërë lëkurën të pastër dhe të butë.

 • Ky pastrues me shkumë është hipoalergjik dhe jo irritues.
 • Prodhuar pa vajra, silikon, aroma artificiale ose paraben.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lëkurë të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.

Udhëzime mbi përdorimin 

Përzijeni një sasi të vogël me ujë për të krijuar shkumë . Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur duke përdorur lëvizje rrethore. Pasi të keni pastruar tërësisht fytyrën, shpëlajeni me ujë të vakët.

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Water, Glycerin, Stearic Acid, Myristic Acid, PEG-32, Potassium Hydroxide, Palmitic Acid, Lauric Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Lauramide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Arachidic Acid, Lavandula Hybrida Oil, Linalool, Disodium EDTA, Oleic Acid, Limonene, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – AC Collection Calming Foam Cleanser”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART