Zbritje

COSRX – Advanced Snail 92 All In One Cream (tubet)

Original price was: 1,450 Lekë.Current price is: 1,160 Lekë.

Krem me mucinë kërmilli qetësues dhe hidratues për lëkurë sensitive

Përshkrimi i Produktit

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream (tubet)

Advanced Snail 92 All In One Cream është një krem me zgjidhje të gjithanshme që riparon dhe qetëson lëkurën e irrituar dhe të sensibilizuar pas shpërthimeve. Përthithet menjëherë në lëkurë duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe komode.

Benefitet e përdorimit:

 • Ushqen lëkurën
 • Kundër plakjes
 • Riparon lëkurën e dëmtuar
 • Hidratim afatgjatë

Grupi target:

 • Lëkurë e skuqur dhe e irrituar
 • Lëkurë pa shkëlqim dhe e ashpër
 • Lëkurë me njolla dhe shenja
 • Lëkurë e dehidratuar

Përbërësit kryesor:

 • 92% Mucina e Kërmillit – ndërton një barrierë hidratuese për të mbushur, hidratuar dhe qetësuar lëkurën.
 • 1000 ppm hialuronat natriumi –  qetësues dhe hidratues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni butësisht një sasi të duhur të kremit në fytyrë duke shmangur zonën e syve dhe gojës pas pastrimit dhe tonifikimit. Prekni butësisht zonën ku është aplikuar kremi në mënyrë që të përthithet plotësisht.

Info. Shtesë

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50gr, 100gr

Snail Secretion Filtrate, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Carbomer, Arginine, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Stearic acid, Allantoin, Panthenol, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Advanced Snail 92 All In One Cream (tubet)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART