- 20%

Avene – Cicalfate Locion riparues për lëkurën

1,040 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Rekomandohet në irritimet kutane me lëngëzim. Silikatet e saj me origjinë natyrale thajnë plagët që lëngëzojnë. Cicalfate Lotion nuk djeg dhe nuk i ngjyros veshjet.
Para aplikimit të Cicalfate Lotion pastrohet zona e lëkurës që do të trajtohet.
Aplikohet me ndihmën e një komprese ose direkt mbi lëkurë me anë të ambusë aplikuese.
Pa parfum, pa paraben, pa alkool.

Firma

Avene

Linja

Cicalfate

Mosha

Të gjithë

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cicalfate Locion riparues për lëkurën”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART