- 20%

Vichy – Mineral 89 Skin Fortifying Daily Booster

(12 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,200 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Zbuloni një gjeneratë të re të hidratuesve të fytyrës, duke kombinuar ujin e pasur me 15 minerale me acidin hialuronik për të forcuar lëkurën dhe duke e bërë më rezistente ndaj plakjes të shkaktuar nga ndotja, stresi dhe lodhja. Hidratuesi i fytyrës Mineral 89, me 89% ujë termal mineral, jep një hidratim të thellë për një lëkurë të shëndetshme plot shkëlqim.

 • Teksturë e lehtë, transparente, që përthithet shpejt duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar.
 • Jo e yndyrshme. Nuk ngjit. Nuk lë shkëlqim në lëkurë.
 • Formulë hipoalergjike
 • Pa silikon, paraben, parfum, alkool
 • E testuar në lëkura të ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2 pika pas pastrimit të lëkurës në mëngjes dhe darkë. Përdoreni si një hidratues të rregullt të fytyrës ose si hapin e parë të rutinës të përkujdesjes së lëkurës. Shpërndajeni me lëvizje rrethore, pa ushtuar shumë presion.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

AQUA / WATER / EAU • PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN • GLYCERIN • BUTYLENE GLYCOL • METHYL GLUCETH-20 • CARBOMER • SODIUM HYALURONATE • PHENOXYETHANOL • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • BIOSACCHARIDE GUM-1. Code F.I.L. : D201455/1

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
12 përshtypje për Vichy – Mineral 89 Skin Fortifying Daily Booster
 • Migela B. (blerës i verifikuar)

  Super hidratues!! Me pelqen shume.
  10/10 i rekomanduar!

 • Iljada B. (blerës i verifikuar)

  Eshte nje nga xhel hidratuesit me te mire qe kam provuar. Mjaftojne vetem 2 pompa nga xheli per fytyren dhe qafen. Eshte pa arome cka e ben akoma me favorizuese. Thithet shume shpejt nga fytyra dhe nuk te le ndjesi ngjitese. Shume e pershtatshme per lekurat mikse. SUPER ? 10/10

 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Eshte nje nder hidratuesit me te mire dhe zgjat

 • Ledia O.

  Hidratues ne trajte xheli , ideal per fytyrat mikse/te yndyrshme , sidomos gjate stines se veres. Ka ne perberje 15 minerale , te cilat forcojne barrieren e lekures. Ka efekt plumping dhe mbushes.

 • Dorentina S.

  Nuk e nderroj me asgjeee ne bote e adhuroj!

 • Iljada B. (blerës i verifikuar)

  Mbaroj e dyta dhe vazhdoj e dashuroj me shume

 • Miranda D.

  Edhte aq i leht sa qe nuk ndjehet ne lekure fare. ???

 • Senada J.

  Hidratues.
  Primer para fondatines qe te hapet me lehte edhe te le nje efekt mat.

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Super hidratues, i lehte, perthithet shpejt nuk ngjit
  Super i rekomandur 10/10

 • Vojsava E. (blerës i verifikuar)

  Nder hidratuesit me te mire

 • Xhuljana g.

  shume hidratues ,super

 • Amarildo M. (blerës i verifikuar)

  Nje produkt qe nuk mungon kurre nga rutina ime. Hidratim perfekt i lekures ne cdo stine.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART