The Ordinary – Niacinamide 10% + Zinc 1%

1,390 Lekë1,990 Lekë

Serum për lëkurën e prirur ndaj njollave

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Formula jonë Niacinamide 10% + Zink 1% është një serum me bazë uji që rrit shkëlqimi, përmirëson butësinë e lëkurës dhe përforcon barrierën e lëkurës me kalimin e kohës. Është serum universal për lëkura problematike që zbut, jep ndriçim dhe e suporton.

 • Ka në fokus:Imperfeksionet ,njollat
 • Tekstura: Serum me bazë uji
 • Përbërësit aktiv: Niacinamide, Zinc PCA

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.
 • Nëse shfaqet acarim, shpëlajeni, ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek.
 • Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve në lëkurë të padëmtuar.
 • Këshillohet patch-testing përpara përdorimit.

Info. Shtesë

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml, 60ml

Aqua (Water), Niacinamide, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Dimethyl Isosorbide, Tamarindus Indica Seed Gum, Xanthan Gum, Isoceteth-20, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Niacinamide 10% + Zinc 1%”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART