- 10%

Lierac – Dioptipoche Xhel korrektues i elasticitetit të syve

2,691 Lekë 2,990 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac Dioptipoche xhel zbutës është një përkujdesje anti-rrudhë e formuluar veçanërisht për konturin e syve, duke targetuar humbjen e elasticitetit, rrudhat, qeskat.

Kjo përkujdesje e konturit të syve përmban:

 • Xhinxher me veprim drenues, i cili lufton kundër mbajtjes së ujit  dhe riaktivizon qarkullimin.
 • Peptide lipolitik me veprim në qeskat e formuara nga teprica yndyre, duke parandaluar rivendosjen e tyre.
 • Camarine ristrukturuese me veprim kundër lëshimit të lëkurës. Ristrukturon dhe përmirëson indet e lëkurës.
 • Peptide kundër dritës blu: veprim mbrojtës kundër dëmeve qelizore në zonën periokulare të shkaktuara nga mbiekspozimi ndaj dritës blu.
Që nga aplikimi, jep një efekt dekongjestionant në qeskat. Ditë pas ditë, ka një efekt tonifikues dhe redukton volumin e qeskave.
Formulë pa parfum, e testuar oftalmologjikisht.
Firma

Lierac

Linja

Diopti

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Dimethicone, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Propanediol, Alchemilla Vulgaris Extract, Pentylene Glycol, Glycerin, Epetrum Nigrum Fruit Juice, Carbomer, Tromethamine, Ceteareth-30, Equisetum Arvense Extract, Dimethiconol, Phenoxyethanol, Zingiber Zerumbet Extract, Phenethyl Alcohol, Dimethicone Crosspolymer, Rhizobian Gum, Tetrasodium Edta, Potassium Sorbate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Pentapeptide-25.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Dioptipoche Xhel korrektues i elasticitetit të syve”

LART

×