The Ordinary – Alpha Arbutin 2%+ HA

1,990 Lekë

Një serum ndriçues për tonin e pabarabartë të lëkurës.

In stock

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Alpha Arbutin 2%+ HA

Alpha Arbutin 2% + HA është një serum me bazë uji i krijuar posaçërisht për të synuar tonin e pabarabartë të lëkurës dhe për të përmirësuar dukshëm pigmentimin. Ai kombinon një përqendrim të lartë të alfa arbutinës së pastër, një përbërës i njohur për zbardhimin e lëkurës, me acidin hialuronik. Alpha-arbutin zhduk njollat e errëta dhe tonin e pabarabartë të lëkurës. Ndërkohë, acidi hialuronik ndihmon në mbështetjen e përthithjes së produktit në lëkurë.

 • Targeton: Parregullsitë në tonin e lëkurës, thatësinë
 • Përshtatet me: Të gjithë tipet e lëkurave
 • Format: Serum me bazë ujore

Veçoritë e produktit:

 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free
Përbërësit kryesorë: Alpha-Arbutin, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje. Përdorni mbrojtje nga dielli gjatë ditës. Nëse shfaqet acarim, shpëlajeni, ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek.

Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve në lëkurë të padëmtuar. Këshillohet patch-testing përpara përdorimit.

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), Alpha-Arbutin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Propanediol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Alpha Arbutin 2%+ HA”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART