The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + HA

1,690 Lekë2,390 Lekë

Hidratuesi origjinal i sipërfaqes së lëkurës.

Përshkrimi i Produktit

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Natural Moisturizing Factors + HA është një hidratues që bashkëvepron me lëkurën tuaj për të mbështetur barrierën e saj natyrale të hidratimit. Duke përdorur një koleksion përbërësish që shfaqen natyrshëm në lëkurën tuaj – të tilla si aminoacide, acide yndyrore, trigliceride, ure, ceramide, fosfolipide, glicerinë, saharide, natrium PCA dhe acid hialuronik – ky krem mundëson shtresën e jashtme të lëkurës tuaj të jetë e mbrojtur dhe e hidratuar mirë pa u ndjerë e yndyrshme.

 • Funksioni: Hidratimi
 • Përshtatet: Të gjitha lëkurave
 • Format: Emulsion
 • Përbërësit kryesorë: Sodium Hyaluronate, Arginine, Sodium PCA, PCA, Lactates, Lactic Acid, and Minerals

Veçoritë e produktit:

 • Oil-free
 • Pa alkol
 • Pa silikon
 • Pa gluten
 • Produkte vegan
 • Cruelty free

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni sipas nevojës. Aplikoni pas serumeve.

Info. Shtesë

Firma

The Ordinary

Mosha

Të gjithë

Sasia

30ml, 100ml

Forma

Tubet

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Propanediol, Stearyl Alcohol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Arginine, Aspartic Acid, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea, Allantoin, Linoleic Acid, Oleic Acid, Phytosteryl Canola Glycerides, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lecithin, Triolein, Tocopherol, Carbomer, Isoceteth-20, Polysorbate 60, Sodium Chloride, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pentylene Glycol, Triethanolamine, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + HA”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART