- 10%

Caudalie – Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting

(4 përshtypje mbi produktin)

6,048 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting 

Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correctioning është krijuar për të gjitha lëkurat që vuajnë nga njollat,hiper-pigemntimi, për t’i parandaluar ato.

Ky serum qumështi ofron një unfikim të njollave kafe, efekt i provuar shkencërisht pas vetëm 4 javësh trajtim. Parandalon hiper-pigmentimin, korrigjon njollat aktuale dhe sublimon shkëlqimin e fytyrës. Antioksidant, mbron lëkurën tuaj në një mënyrë të jashtëzakonshme kundër radikaleve të lira.

Lufton të gjithë llojet e shenjave:

 • Nga mosha
 • Shtatzania
 • Nga aknet
 • Nga dielli

Lëkura juaj gjen shkëlqimin e saj origjinal.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në një lëkurë të pastër dhe të thatë, para kremit hidratues të zakonshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin*, Squalane*, Tocopheryl Acetate*, Ceteareth-20*, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract*, Glyceryl Stearate SE*, Fragrance, Carpylyl Glycol, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate*.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  33%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Caudalie – Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting
 • Silva S. (blerës i verifikuar)

  Produkte me pelqejne shume dhe sherbimi , shume korrekte.

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Nje nder kombinimet me super qe kam perdorur, kurnder njollave te diellit
  Sikur te ishte gjithmon ne kete paketim ☺
  Pasi serumi mbaron ne te njejten kohe me kremin e diellit 10/10

 • Miranda D.

  Serumin jam duke e perdorur se bashku me kremin e nates dhe deri tani jam shume e kenaqur ?

 • Senada J.

  Serumi nuk kam pare ndonje efekt te dukshem, ndoshta edhe e kam perdorur per glowing per shkak permbajtjes per Vinoperfect, me shume se per dark spot. Po gjithsesi ka nje arome shume te mire . Ndersa kremi i diellit shume i mire .

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART