- 15%

Onagrine – Visibly Pure Gel

(1 përshtypje mbi produktin)

1,870 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – Visibly Pure Gel

Xhel larës, i cili pastron dhe e bën lëkurën të duket më e freskët dhe e pastër.

Fytyra do të duket më e balancuar dhe e shndritshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni këtë xhel çdo ditë në fytyrë të lagur dhe shpëlajeni me ujë.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Onagrine – Visibly Pure Gel
 • .

  Eshte nje mrekulli ta pastron e ta le fytyren te but edhe i jep shkelqim e fresko

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART