- 22%

Vichy – Normaderm larës 3 në 1

Original price was: 1,900 Lekë.Current price is: 1,488 Lekë.

Pastrues + Eksfoliant + Maskë

(Normaderm Nettoyant Triactiv)

Përshkrimi i Produktit

Pёr lëkura sensibёl dhe me probleme.
Njё pastrues me tre funksione:
1. Larёs: Eleminon yndyrёn e tepёrt dhe  papastёrtitё.
2. Eksfoliant: Zhbllokon  poret.
3. Maskё: Zbardh lёkurёn dhe zgjon çehren .

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

Water, Kaolin, Butylene Glycol, Zea Mays (Corn) Starch, Glycerin, Decyl Glucoside, Titanium Dioxide, Polyethylene, Chondrus Crispus (Carrageenan), Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Zinc Gluconate, Blue 1 Lake, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium Edta, Chromium Oxide Greens, Xanthan Gum, Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm larës 3 në 1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART