- 10%

Lierac – Sébologie koncentrat bifazik korrektues i akneve dhe shenjave

2,160 Lekë 2,400 Lekë

(Sébologie Blemish Correction Stop Spots Concentrate 15ml)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sébologie Blemish Correction Stop Spots Concentrate është një koncentrat me 2 faza që vepron mbi pikat e zeza, aknet dhe shenjat.

Formula e saj funksionon falë përbërësve aktivë të inspiruar nga teknika lëmuese:

 • Glukonat Zinku që vepron në shkëlqimin e lëkurës dhe poret e zgjeruara.
 • Acidi Salicilik vepron mbi njolla dhe shenjat.
 • Acidi azelaik vepron mbi shenjat

Ky koncentrat përmban 2 faza të veçanta për të maksimizuar efikasitetin sinergjitik të secilit.

Udhëzime mbi përdorimin:

Në mbrëmje, përdorni koncentratin duke zhytur një pambuk në shishe deri tek pluhuri dhe pastaj aplikojeni direkt në vendin që doni të korigjoni.

Firma

Lierac

Linja

Sebologie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

15ml

Alcohol, Aqua (Water/Eau), CI 77947 (Zinc Oxide), Zinc Carbonate, Talc, Glycerin, Propanediol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Zinc Gluconate, Camphor, Potassium Azeloyl Diglycinate, CI77491 (Iron Oxides), Salicylic Acid, Menthol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sébologie koncentrat bifazik korrektues i akneve dhe shenjave”

LART

×