Avent – Shishe me biberon natyral (1m+)

1,320 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avent – Biberon Natyral (1m+)

Shishja me biberon natyral e Avent  ju lejon të ushqeni sa më lehtë fëmijën tuaj. Koka e biberonit përmban një dizajn novator në formën e petaleve që lejon fëmijën të kapet ashtu si gjoksi; kjo do ta bëjë më të lehtë kombinimin e ushqyerjes me gji me të ushqyerit me shishe. Me sistem anti-kolik kundër dhimbjes së barkut dhe me valvula të dyfishta. I përshtatshëm për fazën e rritjes nga 1 muajsh deri në 2 vjeç. Shishja nuk përmban BPA.

Sistem i avancuar kundër kolikave me valvul inovative dyshe

Valvula binjake inovative e krijuar për të reduktuar dhimbjet barku dhe parehatinë duke nxjerrë ajrin në shishe dhe jo në barkun e foshnjës.

Produkt nga gama e Philips Avent Natural

Shishja e re e Philips Avent Natural është e përputhshme me gamën e Philips Avent, duke përjashtuar shishet klasike dhe dorezat e filxhanit. Ne ju këshillojmë të përdorni shishet natyrale vetëm me kokë biberoni Philips Avent Natural.

Forma ergonomike për rehati maksimale

Për shkak të formës unike, shishja është e lehtë për t’u mbajtur dhe kapur në çdo drejtim për rehati maksimale, edhe për duart e vogla të foshnjës suaj.

 • Shishe plastike me kapacitet 260 ml, pa BPA dhe me formë ergonomike
 • Ultra e butë e krijuar për të simuluar ndjesinë e gjoksit
 • Valvul kundër kolikave e krijuar për të reduktuar shqetësimin dhe dhimbjen e barkut
 • E përshtatshme duke filluar nga 1 muaj
 • E thjeshtë për t’u përdorur dhe e pastër, montim i shpejtë dhe i lehtë. Qafa e gjerë e shisheve e bën të lehtë mbushjen dhe pastrimin. Vetëm disa pjesë për montim të shpejtë dhe të thjeshtë.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

1m+, 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Forma

Shishe

Sasia

260ml

Modeli

Dragua Jeshil, Poni rozë, Delfin, Hipopotam, Blu

Bottle
Polypropylene
BPA free*

Nipple
BPA free*
Silicone

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Shishe me biberon natyral (1m+)”

LART