- 10%

Caudalie – Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

5,625 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Resveratrol [Lift] Redensifying Cashmere Cream

Caudalie Resveratrol [Lift] Redensifying Cashmere Cream është një krem ​​kundër rrudhave i bazuar në acid hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenit vegan që korrigjon rrudhat, dhe vijat e holla. Ai gjithashtu dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit
Fytyra ndihet më e ngritur, rafinuar dhe dukshëm më e re.

Kompleksi i saj fito-aromatik lë lëkurën me aromë delikate me shënime borziloku,lemongrass, kamomili, trumze dhe lule portokalli.

Ky krem ​​është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Jo-komedogjene.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Octyldodecyl Myristate, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, Cetearyl Alcohol, C12-16 Alcohols, Microcrystalline Cellulose, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract, Cetearyl Glucoside, CI 77891 (Titanium Dioxide), Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Mica, Caprylyl Glycol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lecithin, Adenosine, Sodium Phytate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Hyaluronic Acid, Dehydroacetic Acid, Silica, Khaya Senegalensis Bark Extract, Maltodextrin, Tin Oxide, Sodium Hydroxide, Paeonia Lactiflora Root Extract, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Coumarin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 2
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  50%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream
 • Iljada B.

  Nuk me pelqen vetem fakti qe gjate dites fytyra te yndyroset shume. Per fytyrat e thata ndishta do ishte super.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART