- 10%

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Serum

6,489 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Firming Lift Serum

Caudalie Resveratrol Lift Firming Lift Serum  është një serum i bazuar në acid hialuronik, resveratrol 1000 dhe kolagjenit vegan që korrigjon rrudhat dhe zbut ovalin e fytyrës.Me kolagjen vegan për më shumë efektivitet, 2 herë më efektive se Retinoli në prodhimin natyror të kolagjenit.

Falë kombinimit të tij të patentuar të resveratrolit, acidit hialuronik dhe përforcuesit të kolagjenit vegan, serumi korrigjon rrudhat dhe zbut konturet e fytyrës

I përbërë me më shumë se 97% përbërës me origjinë natyrale, tekstura e tij e butë shkrihet në lëkurë pa lënë një fund të yndyrshëm.

Kompleksi aromatik i saj lë lëkurën të aromatizuar lehtë me nota borziloku, limoni, kamomili, trumze dhe lule portokalli.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë, qafë dhe dekolte përpara kremit tuaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Squalane, Tocopheryl Acetate, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Potassium Cetyl Phosphate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Caprylyl Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydrolyzed, Hyaluronic Acid, Sodium Dehydroacetate, Hyaluronic Acid, Adenosine, Sodium Hydroxide, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Sodium Phytate, Khaya Senegalensis Bark Extract, Maltodextrin, Paeonia Lactiflora Root Extract, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Coumarin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Resveratrol Lift Firming Serum”

LART