- 10%

Caudalie – Vinosource SOS Thirst – Quenching Serum

4,104 Lekë 4,560 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinosource SOS Thirst – Quenching Serum 

Serumi Vinosource S.O.S  shpërndan vazhdimisht ujë për të rivendosur ekuilibrin e hidratimit të lëkurës në mënyrë që ajo të ndihet e freskët dhe e butë.

Me kombinimin e hidratuesëve aktivë të fuqishëm, ky serum stimulon mekanizmat e brendshëm të hidratimit për të rikthyer nivelet optimale të tij. Lëkura e dehidratuar menjëherë ndihet e butë dhe e freskuar.

Duke rritur efektet e rutinës suaj të hidratimit, kjo formulë e përqëndruar, e pasur me Ujë Organik të Rrushit, siguron veti qetësuese dhe hidratuese për lëkurën.

Teksturë ultra e lehtë që thithet shpejt në lëkurë për rezultate të menjëhershme.

I mbushur me shënime agrumesh të lules së mandarinës, gjetheve të pemës së limonit, ujit të kastravecit dhe xhinxherit të freskët.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar. Lëreni të veprojë për disa çaste para se të vendosni kremin tuaj.

 

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinosource SOS Thirst – Quenching Serum”

AQUA/WATER/EAU, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, GLYCERIN*, BUTYLENE GLYCOL*, ETHYLHEXYL PALMITATE*, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, POLYMETHYL METHACRYLATE, DIMETHICONE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), SQUALANE*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, XANTHAN GUM, SORBITAN OLEATE*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, CITRIC ACID, SORBITAN LAURATE*, HYALURONIC ACID, SODIUM PHYTATE*, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, POTASSIUM SORBATE, ALCOHOL*, MYRISTYL MALATE PHOSPHONIC ACID (101/054)

LART

×