- 20%

Caudalie – Vinoperfect Dark-Spot Correcting Moisturizer

(2 përshtypje mbi produktin)

3,848 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinoperfect Dark-Spot Correcting Moisturizer

Caudalie Vinoperfect Moisturizer Dark-Spot Correctioning Moisturizer është një trajtim i frymëzuar nga serumi ikonik i firmës. Ky krem ​​dite i pasuruar me lëng rrushi Viniferine dhe Niacinamide korrigjon dhe parandalon të gjitha llojet e njollave të errëta (dielli, plakja, shenjat e akneve, shenjat e pigmentimit, e shtatzënisë …) dhe unfikon tonin e lëkurës. Perlat e saj me origjinë natyrore i ofrojnë lëkurës shkëlqim të menjëhershëm.Tekstura e butë në formë xheli shkrihet në lëkurë duke ofruar hidratim të menjëhershëm dhe një shkëlqim rrezatues, pa asnjë efekt të yndyrshëm. Aroma fito-aromatike është e freskët dhe delikate dhe ndërthur shënime të bergamotit, mandarinës, gjetheve të limonit, kastravecit dhe mentes së freskët.

 • 97% përbërës me origjinë natyrale.
 • Jo-komedogjene. Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në fytyrë dhe qafë, ose vetë ose pas serumit.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Aqua/Water/Eau, Glycerin*, Dicaprylyl, Carbonate*, Squalane*, Octyldodecyl Myristate*, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water*, Saccharide Isomerate*, Bisabolol, Niacinamide, Parfum (Fragrance), Carbomer*, Silica, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract*, CI77891 (Titanium Dioxide), Ethylhexylglycerin, Mica, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, Paeonia Lactifolia Root Extract*, Sodium Phytate, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Tin Oxide, Sodium Citrate, Tocopherol*, Potassium Sorbate. (238/030).

Pështypjet mbi produktin
 • 4.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Caudalie – Vinoperfect Dark-Spot Correcting Moisturizer
 • Miranda D.

  E perdor se bashku me serumin dhe jam super e kenaqur

 • Roland D.

  ⭐⭐⭐⭐

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART