Caudalie – Instant Foaming Cleanser

(1 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Instant Foaming Cleanser 

Vinoclean, një linjë e re pastrimesh eko-miqësore, me formula vegane dhe shumë natyrale.

I përbërë me përbërës me origjinë natyrale 97%, ky locion pastrues shndërrohet në një shkumë për të mbështjellë lëkurën me butësi.

Sjell shkëlqim dhe komoditet dhe lë lëkurën të butë dhe të freskët.

Udhëzime mbi përdorimin

Pa e tundur shishen, vendosni 2 pompa shkumash në pëllëmbën e dorës.
Vendoseni në lëkurë të lagur dhe masazhoni me lëvizje rrethore në gjithë fytyrën pa harruar qafën.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml, 150ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Betaine, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Chloride, Sodium Phytate, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Linalool, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Citronellol, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Instant Foaming Cleanser
 • Miranda D.

  Me pelqen qe ne fund te le nje ndjesi te paster ne lekure pa e thare

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART