- 10%

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Night Cream

5,625 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Firming Night Cream 

Caudalie Firming Cream Night është një krem ​​kundër rrudhave i bazuar në acidin hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan që zbut, ushqen dhe rigjeneron lëkurën për një zgjim të bukur: tiparet pushojnë dhe zbuten, lëkura është e rafinuar dhe plot shkëlqim.

Tekstura e butë ushqen lëkurën duke i dhuruar një ndjesi qetësuese.

Kompleksi i saj fito-aromatik lë lëkurën me aromë delikate me shënime borziloku, lemongrass, kamomili, trumze dhe lule portokalli.

Ky krem ​​është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Jo-komedogjene.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • 98% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

25+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Squalane, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Vegetable Oil, Triheptanoin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Arachidyl Alcohol, Carbomer, Behenyl Alcohol, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Adenosine, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Verbena Officinalis Leaf Extract, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Hyaluronic Acid, Khaya Senegalensis Bark Extract, Maltodextrin, Citric Acid, Paeonia Lactiflora Root Extract, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Coumarin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Resveratrol Lift Firming Night Cream”

LART