- 10%

Caudalie – Vinopure Clear Skin Purifying Toner

2,358 Lekë 2,620 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinopure Clear Skin Purifying Toner

Locion i formuluar posaçërisht për kujdesin e lëkurës mikse – të yndyrshme.

Ky locion është i pasuruar me acid salicilik natyral, polifenole rrushi dhe vajra esencial organikë. Pastron lëkurën dhe e përgatit atë për kujdesin tuaj të përditshëm.

Nga aplikimi fillestar, lëkura rafinohet menjëherë, poret ngushtohen dhe papërsosmëritë zvogëlohen.

Tekstura e ujit, ultra-fluid i jep një freskim të menjëhershëm lëkurës tuaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje me tampon pambuku në lëkurën e pastruar më pare.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akenike, Mikse, E yndyrshme

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinopure Clear Skin Purifying Toner”

LART

×