Skin Tech – Intim Lightening Cream

3,600 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Skin Tech – Intim Lightening Cream

Happy Intim Lightening Cream është një krem ​​i testuar dermatologjikisht, i formuluar me një kombinim të veçantë të përbërësve aktivë, që synon të njëtrajtësojë tonin e lëkurës dhe të ndihmojë në uljen e oksidimit dhe aktivitetit të radikalëve të lirë, duke rritur kështu shkëlqimin e lëkurës në zonat intime.

Kremi Happy Intim® tregon një veprim të dyfishtë: ajo qartëson dhe unifikon lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni duke masazhuar lëkurën një herë ose disa herë në ditë. Përdorni krem dielli mbi kremin zbardhues.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skin Tech

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Kojic dipalmitate
Arbutin
Aspergillus ferment
Aminoethylphospinic acid
Alba Morus leaf extract

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skin Tech – Intim Lightening Cream”

LART