- 20%

Korff – Sun Secret After Sun Face and Body Lotion

2,240 Lekë

(Sun Secret After Sun Lotion Moisturizing and Restoring)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Sun Secret After Sun Face and Body Lotion

Korff Sun Secret locion pas dielli, hidratues dhe rigjenerues është një emulsion i lehtë, i freskët dhe lehtësisht i absorbueshem, i përshtatshëm për trajtimin e fytyrës dhe trupit. Formula inovative me kompleksin DNA-Safe, e ruan bukurine e lëkurës, parandalon plakjen, hidraton dhe rigjeneron qelizat e dëmtuara nga dielli. Lëkura rigjen komfortin, duke e mbajtur ngjyrën uniforme edhe më gjatë. Për të gjitha tipet e lëkurave.

-Pa paraben

-I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Sun Secret

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Sun Secret After Sun Face and Body Lotion”

LART