Zbritje

CeraVe – SA Smoothing Cream

1,720 Lekë2,480 Lekë

Përshkrimi i Produktit

CeraVe SA Smoothing Cream

CeraVe SA Smoothing Cream është një hidratues i pasur pa aromë për eksfolim të butë të trupit.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të ashpër dhe jo uniforme. I pasur me 3 ceramide esenciale, acid salicilik dhe 10% ure, ky krem që përthithet shpejt eksfolion butësisht për të dhënë lëkurë më të lëmuar dhe më të butë, ndërsa ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrale të saj.

Duke përdorur teknologjinë MVE të patentuar të CeraVe, kremi i mbushur me përbërës bllokon humbjen e hidratimit duke dhënë veprim të vazhdueshëm për 24 orë. Gjithashtu i përshtatshëm për Keratosis Pilaris dhe lëkurë të prirur ndaj Psoriasis.

 • Ure, Acidi Salicilik, LHA dhe Acidi Hialuronik.
 • Pa eksfoliantë fizikë.
 • Pa aroma, jo irritues, jo komedogjen.
 • Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin 

 • Për përdorim vetëm në trup.
 • Aplikojeni një shtresë të mjaftueshme aq shpesh sa të jetë e nevojshme.
 • Rekomandohet ta aplikoni menjëherë pas dushit, për të rimbushur sipërfaqen e lëkurës dhe për ta eksfoluar atë butësisht.

Info. Shtesë

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Sasia

340ml, 177ml

Forma

Tubet

Aqua / Water, Urea, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Cetearyl, Alcohol, Niacinamide, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, C12-13 Alkyl Lactate, Peg-100 Stearate, Glycerin, Behentrimonium Methosulfate, Dimethicone, Triacetin, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Sodium Lactate, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Capryloyl Salicylic Acid, Hydroxyacetophenone, Citric Acid, Lactic Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe – SA Smoothing Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART