- 20%

CeraVe – PM Facial Moisturising Lotion

Original price was: 2,270 Lekë.Current price is: 1,816 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

CeraVe PM Facial Moisturising Lotion

Një locion ultra i lehtë hidratues i fytyrës për lëkurë normale dhe të thatë. Formuluar në mënyrë specifike për të hidratuar lëkurën e ndjeshme që është normale në të thatë. Formula ultra e lehtë hidraton lëkurën dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lëkurës.

Me 3 ceramide natyrale dhe Acid Hyaluronik të cilat janë thelbësore për të mbështetur barrierën e lëkurës dhe për të mbajtur hidratimin. Përdor teknologjinë e patentuar të shpërndarjes MVE për të ndihmuar në rimbushjen e ceramideve dhe për të ofruar hidratim të kontrolluar dhe afatgjatë.

 • I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë.
 • Hidraton dhe ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës.
 • Formula e lehtë bllokon humbjen e hidratimit për një veprim që zgjat 24 orë.
 • Pa aromë dhe jo komedogjen.
 • Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur barrierën natyrale të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni një sasi të bollshme sa herë që të jetë e nevojshme.

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Sasia

52ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe – PM Facial Moisturising Lotion”

Aqua/Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Behentrimonium Methosulfate, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-3, Diisostearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Potassium Phosphate, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytophingosine, Cholesterol, Xanthan Gum, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Ceramide Eop

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART