- 20%

COSRX – Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

1,960 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Zgjidhje hidratuese dhe riparuese, kundër plakjes.

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (96, sepse 96% e kësaj esence është sekretim i kërmillit) hidraton lëkurën në nivel qelizor dhe promovon lëkurë më të shëndetshme pa rëndim apo acarim të saj. Essence mbush lëkurën me elasticitet për lëkurë të shndritshme dhe më të re.

Ushqyesit e shtuar sigurojnë hidratim intensiv duke forcuar pengesën e lagështisë dhe duke riparuar çdo dëmtim.

 • Pa paraben, ngjyrues artificiale apo aroma.
 • Cruelty-free
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, lëkurë të dehidratuar, barrierë e dëmtuar, linja të holla.

Menjëherë pas aplikimit lëkura është më elastike, e butë dhe e hidratuar.

Rezultatet afatgjata janë edhe më të mira. Lëkura është më e lëmuar, e shndritshme dhe më e tonifikuar, njollat dhe vijat e holla janë të reduktuara.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit  të fytyrës , aplikojeni në fytyrë, shpërndajeni butësisht në mënyrë të njëtrajtshme.

Ndiqni trajtimin me një krem hidratues.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Snail Secretion Filtrate, Betaine, Butylene Glycol,1,2-Hexanediol, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Ethyl Hexanediol, Carbomer, Panthenol, Arginine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Advanced Snail 96 Mucin Power Essence”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART