BioSyent – FeraMax 150

(1 përshtypje mbi produktin)

4,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

BioSyent – FeraMax 150

FeraMax është një suplement oral i hekurit për të trajtuar aneminë e shkaktuar nga mungesa e hekurit. Përmban 150 mg hekur për kapsulë – doza më e lartë e hekurit të disponueshëm në një shtesë hekuri. Një kapsulë në ditë siguron të gjithë hekurin e nevojshëm për trajtimin e mungesës së hekurit dhe anemisë. Shumë suplemente hekuri oral duhet të merren me stomak bosh, megjithatë kjo rrit gjasat e efekteve anësore negative. Për shkak të formulimit të tij dhe mënyrës se si absorbohet, FeraMax  150 mund të merret me ose pa ushqim.  Me FeraMax  përmirësoni nivelet e hekurit në organizëm duke ndihmuar hemoglobinën të pasurohet me oksigjen për ta shpërndarë në sasitë e duhura në të gjithë trupin.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë në ditë. Rekomandohet që të merrni FeraMax  150 në të njëjtën kohë çdo ditë.

Firma

BioSyent

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për BioSyent – FeraMax 150
 • Elisa Z.

  Nder suplementet me te mira te hekurit

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART