- 20%

La Roche Posay – Hyalu B5 Anti-Wrinkle Care

(1 përshtypje mbi produktin)

3,280 Lekë

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hyalu B5 Anti-Wrinkle Care Repairing Replumping

La Roche-Posay Hyalu B5 kundër rrudhave është një krem ​​hidratues rimbushës i rekomanduar për rrudhat, humbjen e vëllimit dhe elasticitetit, lëkurën ‘pa jetë’ dhe të lodhur.

Formula  unike rigjeneruese kombinon dy lloje të acidit të pastër hialuronik dhe vitaminës B5 për të mbushur dhe riparuar duke riaktivizuar barrierën e lëkurës.

Lëkura është e hidratuar ,e rigjeneruar, rrudhat duken të zbutura dhe të reduktuara. Testuar në lëkurë të ndjeshme.

 • Krijuar për njerëzit që janë intolerantë ndaj nikelit.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Alcohol Denat, Propanediol, Panthenol, Synthetic Wax, Nylon-12, Peg-10/15 Crosspolymer, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Citrate, Phnoexyethanol, Adenosine, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, Dipropylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Disodium Edta, Parfum.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche Posay – Hyalu B5 Anti-Wrinkle Care
 • Silva L. (blerës i verifikuar)

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART