- 20%

CeraVe – Eye Repair Cream

1,720 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

CeraVe Eye Repair Cream

Krem i lehtë për sytë, për të hidratuar lëkurën. I zhvilluar në mënyrë specifike për të hidratuar dhe mbrojtur zonën delikate të syve.

Kjo formulë e lehtë, e cila përmban ekstrakte detare dhe botanike, hidraton lëkurën delikate rreth syrit, ndërkohë që e bën këtë zonë të duket më e ndritshme dhe më e gjallë.

Me 3 ceramide natyrale dhe Acid Hialuronik të cilat janë thelbësore për të mbështetur barrierën e lëkurës dhe për të ruajtur hidratimin. Përdor teknologjinë e patentuar të shpërndarjes MVE për të ndihmuar në rimbushjen e ceramideve dhe për të ofruar hidratim të kontrolluar dhe afatgjatë.

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave
 • Hidraton dhe ruan zonën delikate të syve
 • Formula e lehtë bllokon humbjen e hidratimit për një veprim 24 orë. Rezultati: zona e syve duket më e ndritshme.
 • Pa aromë dhe jo komedogjenike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në prekje të lehta rreth zonës së syve dhe përhapeni butësisht derisa të përthithet plotësisht. Përdoreni të vetëm ose nën make up një ose dy herë në ditë në mëngjes dhe/ose darkë.

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Sasia

14ml

Forma

Tubet

Aqua / Water, Niacinamide, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propanediol, Isononyl Isononanoate, Jojoba Esters, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Methyl Glucose Sesquistearate, Phenoxyethanol, Sorbitol , Behentrimonium Methosulfate, Carbomer, Laureth-4, Triethanolamine, Tocopherol, Butylene Glycol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil / Sweet Almond Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Edta, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hydroxide, Zinc Citrate, Asparagopsis Armata Extract, Equisetum Arvense Extract, Maltodextrin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Hyaluronate, Ceramide Eop

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe – Eye Repair Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART