- 35%

Uriage – Bariesun After Sun Repair Balm

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,560 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariesun After Sun Repair Balm

Balsam kemoz i shkrirë i cili jep një ndjesi të menjëhershme rehatie dhe lehtësimi në lëkurën e mbinxehur dhe të tharë nga dielli. Ai kombinon përbërës aktivë qetësues, ushqyes, hidratues dhe kundër radikaleve të lira për të rigjeneruar lëkurën dhe për të zgjatur nxirjen e saj.

Uriage Bariesun After Sun Balm është i përshtatshëm për lëkurat normale në të thatë, duke përfshirë edhe lëkurat e ndjeshme.

Përmbajtja e Glicirhetinatit dhe Ujit Termal Uriage qetësojnë intensivisht lëkurën pas ekspozimit në diell. I pasuruar me Aquaspongine hidratuese dhe mbrojtëse, ky balsam ofron mbrojtje intensive kundër thatësisë. Lëkura është e ristrukturuar, duke zgjatur dhe përmirësuar nxirjen.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në sasi të bollshme në fytyrë dhe trup pas ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin sa herë të jetë e nevojshme.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Uriage Thermal Water Aquaspongines Vitamin E and vectorized Vitamin C Shea Butter 18β-glycyrrhetinic acid Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariesun After Sun Repair Balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART