- 40%

Frezyderm – Night Force A + E Cream

(9 përshtypje mbi produktin)

1,740 Lekë

Krem nate kundër plakjes për fytyrën dhe qafën

Përshkrimi i Produktit

Krem nate kundër plakjes për fytyrën dhe qafën. I pasur me retinol i cili intensifikon prodhimin e kolagjenit dhe rregullon përtëritjen e qelizave të lëkurës, kremi targeton shenjat e para të plakjes ndërkohë redukton dhe rrudhat e dukshme. Vitamina E në formulë siguron mbrojtje kundër radikaleve të lirë.

Kremi siguron hidratim të menjëhershëm dhe rrit trashësinë e lëkurës, duke e mbrojtur më mirë nga elementët e jashtëm.

I pasur, jo vajor, lehtësisht i absorbueshëm.

I testuar dermatologjikisht.
Pa paraben

I përshtatshëm për

 • Vijat e holla
 • Rrudhat e para
 • çdo tip lëkure nga mosha 25-45

Përdorimi: Aplikojeni çdo natë në lëkurë të pastër dhe të thatë

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Përbërësit Aktivë

Isoflavones | Vitamine A ne lipozome: redukton rrudhat e imta
Procyanides | Vitamine E: mbrojtje anti oksidante
Phytosterols: riforcon lidhjen e lekures
Extrakt Majaje: Tonifikon | Forcon | Shkelqen | Hidraton

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
9 përshtypje për Frezyderm – Night Force A + E Cream
 • Ergisa T. (blerës i verifikuar)

  Super produkt ? hera pare qe e perdor dhe kam ngelur shume e kenaqur! Ajo ndjesia qe kam ne lekure kur zgjohem ne mengjes eshte fantastike. Fytyra duket e clodhur, e hidratuar. E rekomandoj.

 • .

  Shum mire

 • .

  Super

 • Jonida C. (blerës i verifikuar)

  Super produkt 👌💫

 • .

  Ka arome pak te forte por efekt super e rekomandoj plotësisht i lehte i bute ka efekt . Super krem .

 • .

  Super

 • Flavia L.

  Shume produkt i mire!

 • Ergisa T. (blerës i verifikuar)

  Pjese e rutines prej 2 vitesh! E marr gjithmone per vete dhe per mamin. Eshte teper i lehte ne lekure. Pas perdorimit te vazhdueshem sidomos tek mamaja ime, kam vene re reduktim te njollave te erreta. E rekomandoj shume!

 • Flavia L. (blerës i verifikuar)

  Krem shume i mire. Le nje ndjesi butesie pas cdo perdorimi. Ka nje arome te lehte te durueshme.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART