- 35%

Uriage – Bariesun After Sun Refreshing Mist

Original price was: 2,700 Lekë.Current price is: 1,755 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariesun After Sun Refreshing Mist

Me një aromë delikate, ky spray jep një ndjesi të menjëhershme freskie dhe lehtësimi në lëkurën e mbinxehur dhe të tharë nga dielli. Ai rihidraton plotësisht lëkurën, duke bërë që nxirja e artë e lëkurës të qëndrojë më gjatë. Hidraton dhe mbron intensivisht kundër thatësisë dhe dehidratimit në lëkurë.

Rifreskon dhe qetëson lëkurën përmes përbërësve Glicirhetinat dhe Ujit Termal Uriage. I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni në sasi të bollshme dhe më pas shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi lëkurën e fytyrës dhe të trupit. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

AQUA (WATER, EAU) – DICAPRYLYL CARBONATE – HYDROGENATED POLYDECENE – CETEARYL ISONONANOATE – CETEARETH-20 – GLYCERIN – GLYCERYL STEARATE – PHENOXYETHANOL – BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS – GLUCOSE – CETEARETH-12 – CETEARYL ALCOHOL – PARFUM (FRAGRANCE) – PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL – DIMETHICONE – METHYLPARABEN – PROPYLPARABEN – TOCOPHERYL ACETATE – CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE – STEARYL GLYCYRRHETINATE – TREHALOSE – CITRIC ACID – ASCORBYL TETRAISOPALMITATE – NITROGEN

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariesun After Sun Refreshing Mist”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART