- 15%

Now – Vitamin E-400 mg

Original price was: 2,820 Lekë.Current price is: 2,397 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now Vitamin E-400

Vitamina E është një antioksidant kryesor i tretshëm në yndyrna që është veçanërisht i rëndësishëm për ruajtjen e shëndetit qelizor duke neutralizuar radikalet e lira të formuara përmes proceseve normale metabolike, si dhe përmes ekspozimeve mjedisore. Përveç aktiviteteve të saj antioksiduese, vitamina E është gjithashtu jetike për imunitetin normal. Funksionin dhe për ruajtjen e një sistemi të shëndetshëm vaskular.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsule në ditë me vaktin kryesor. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun nëse jeni shtatzanë apo në gjidhënie, nëse merrni ilaçe ose keni një problematikë shëndetësore. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

100

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Vitamin E268 mg1787%
(si d-alfa tokoferil acetat)
Përbërës të tjerë: Kapsula Softgel [xhelatinë gjedhi (pa BSE), glicerinë, ujë] dhe vaj ulliri ekstra të virgjër organik. Përmban sojë (vitaminë E nga soja jo OMGJ).
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vitamin E-400 mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART