Zbritje

Caudalie – After Sun Lotion Tan Prolonging

3,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – After Sun Lotion Tan Prolonging

Pasuruar me vaj ushqyes kokosi, ujë qetësues rrushi dhe ekstrakt hidratues të Aloe vera. Ky locion ushqen, riparon dhe qetëson lëkurën pas çdo ekspozimi në diell.Nxirjezgjatet për dy javë, lëkura parfumohet me një vello me nota të ujit të kokosit dhe monoi.Tekstura e mëndafshtë jo ngjitëse depërton lehtë për të siguruar një ndjesi të menjëhershme të freskisë dhe butësisë.

 • 98% e përbërësve me origjinë natyrore.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • Jo-komedogjene

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni pas çdo ekspozimi në diell në fytyrë dhe trup.

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml, 400ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin*, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Water*, Dicaprylyl Carbonate*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Isostearyl Isostearate*, Squalane*, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols*, Pisum Sativum (PEA) Extract*, Parfum (Fragrance), Carbomer, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Powder*, Vitis Vinifera (Grape) Juice*, Sodium Phytate*, Citric Acid*, Tocopherol*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Citronellol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – After Sun Lotion Tan Prolonging”

LART