Zbritje

CeraVe – Moisturizing Lotion

1,612 Lekë2,800 Lekë

Hidratues Oil-Free me acid hialuronik.

Përshkrimi i Produktit

CeraVe Daily Moisturizing Lotion

E zhvilluar nga dermatologë, me një formulë të lehtë dhe jo të yndyrshme. Përmban 3 ceramide thelbësore për të ndihmuar në mbrojtjen e barrierës natyrore të lëkurës dhe teknologjinë MVE për të siguruar hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë. Acidi hialuronik ndihmon në ruajtjen e hidratimit natyral të lëkurës.

Karakteristikat dhe përfitimet:

 • Ceramidet esenciale: Përmban 3 ceramide thelbësore (1, 3, 6-II) për të ndihmuar në mbrojtjen e barrierës natyrore të lëkurës
 • Hidratim gjatë gjithë ditës: Formuluar me teknologjinë e patentuar MVE për çlirimin e përbërësve ushqyes të lëkurës deri në 24 orë.
 • Përbërës që ruajnë hidratimin: Formuluar me acid hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës
 • E butë për lëkurën: pa aromë dhe jo komedogjene
 • Përthithje e shpejtë: Hidraton pa e lënë lëkurën të yndyrshme
 • Zhvilluar nga dermatologë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të mjaftueshme aq shpesh sa të jetë e nevojshme, ose siç udhëzohet nga mjeku, pas pastrimit të plotë të lëkurës.

Info. Shtesë

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Sasia

236ml, 473ml, 1000ml

Forma

Shishe me pompë

Aqua / Water / Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Potassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Dimethicone, Ceteareth-20, Behentrimonium Methosulfate, Methylparaben, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Propylparaben, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Polyglyceryl-3 Diisostearate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe – Moisturizing Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART