Libresse – Peceta Maxi+ Goodnight

(1 përshtypje mbi produktin)

220 Lekë

Pecetat Libresse maxi+ goodnight janë krijuar për t’ju dhënë rehati dhe në të njëjtën kohë mbrojtje të pabesueshme.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse – Peceta Maxi+ Goodnight

Pecetat thithëse Libresse Maxi+ Goodnight kanë një shtresë të sipërme që lejon lekurën tuaj të marrë frymë dhe një formë unike SecureFit® që përshtatet në mënyrë të përsosur në trupin tuaj për rehati dhe mbrojtje nga rrjedhjet. Ju mund të ndjeheni të freskët dhe të sigurt në çdo kohë, edhe gjatë natës, sepse keni situaten nën kontroll.

 • Shtresa e sipërme lejon lëkurën të marrë frymë
 • Teknologjia SecureFit ™ për tu përshtatur në mënyrë perfekte me format tuaja
 • Qëndër thithëse e shpejtë
 • Anësore që mbajnë rrjedhjet brënda pecetës
 • Më të gjata, për mbrojtje gjatë natës
Firma

Libresse

Forma

Peceta

Sasia

10

Polypropylene surface material, Absorbent pulp fibre core, Polyethylene backsheet film and Adhesive.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Libresse – Peceta Maxi+ Goodnight
 • REA K.

  jane shpetim sidomos per naten.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART