Kleraderm – Gaia xhel intim

1,930 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Gaia xhel intim, formuluar për të mbrojtur në mënyrë fiziologjike pH vaginal. E studiuar për të ofruar me efikasitet dhe mënyrë të menjëhershme hidratim dhe lubrifikim të mukozës vaginale. Rekomandohet në rastet kur kemi të bëjmë me tharje, dehidratim, skuqje dhe irritime të zonës vaginale.

> Vitamina A: stimulon aktivitetin e epidermës duke parandaluar ndryshimet e shtresave të tjera superiore, mban lëkurën dhe membranat e mukozës në gjëndje shumë të mirë
> Rutinil Succinate: veti antiinflamatore dhe antioksidante
> Acid hialuronik: redukton dehidratimin e epidermës duke përmirësuar në mënyrë të vazhdueshme hidratimin dhe elasticitetin.
> Pantenol: funksion dermotropik, kontribuon në qëndrushmërinë dhe mbajtjen e lëkurës kompakte.
> Alore Vera: ushqen lëkurën e thatë, të irrituar
> Vaj luledielli: Veti të veçanta anti oksidante falë prezencës së acideve yndyrore. Ka veti qetësuese dhe zbutëse.
> Sorbitol: përbërës aktiv qe ofron hidratim dhe mbrojtje të indeve të lëkurës.

Firma

Kleraderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Gaia xhel intim”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART