Zoviseal – Lip Care Patch

390 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , ,

Përshkrimi i Produktit

Zoviseal – Lip Care Patch

Zoviseal është ideuar veçanërisht për kujdesin e buzëve (film ultra i hollë dhe i rrumbullakët). Zoviseal mund të japë efekte lehtësuese të dhimbjes. Shtresa e poliuretanit vepron si barrierë izoluese duke i krijuar mikroorganizmit një mjedis të ashpër për të mbijetuar. Ka efekt në lehtësimin e herpesit duke bllokuar oksigjenin. Dhe gjithashtu parandalon përhapjen e infeksionit.

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart dhe aplikojeni filmin e hollë mbi zonën e prekur. Mund të perdoret 2 deri në 3 herë në ditë deri sa plaga të rikuperohet.

Firma

Zoviseal

Mosha

Të gjithë

Forma

Patch

Sasia

16

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Zoviseal – Lip Care Patch”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART