- 20%

YouthLab – Eye Patches 1+1 dhuratë!

Original price was: 5,200 Lekë.Current price is: 4,160 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab  Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches

Patches për sytë Peptides Spring Hydra Gel Hydra Gel janë të përbërë nga materiali inovativ hidraxhel që prek në mënyrë të përsosur lëkurën, për ristrukturimin total të zonës së syrit në vetëm 20 minuta!

Një “Burim Peptidik” i vërtetë, që ripërtërin vijat e holla dhe rrudhat dhe rrathët e errët ndërkohë që hidraton dhe qetëson lëkurën e dehidratuar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme. Në një vazo praktike me 30 pateches dhe me një spatul.

 • Qëndrueshmëri e menjëhershme: pasi përmban Hexapeptide, Pentapeptide dhe Oligopeptides, të cilat kontribuojnë në parandalimin e vijave të holla dhe zvogëlimin e rrudhave ekzistuese
 • Zbutja e rrudhave: falë Acetil Hexapeptide-8
 • Hidratim: arrihet me Tripeptide dhe Pentapeptide, të cilat nxisin organizmin për të prodhuar Acidin e tij Hialuronik në një mënyrë natyrale dhe parandalojnë dehidratimin me Allantoin, i cili rikthen menjëherë nivelet e hidratimit në lëkurë.
 • Qetësues: falë Allantoin, i njohur gjithashtu për vetitë e tij qetësuese, keratolitike dhe shëruese, i cili targeton menjëherë irritimet dhe inkurajon krijimin e indeve të reja dhe të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni spatulën e përfshirë për të ngritur butësisht një patch. Vendoseni në lëkurën e pastruar në zonën poshtë secilit sy. Lëreni të veprojë për 20-30 minuta. Hiqni patch-in xhelatinoz dhe butësisht shtypni produktin e tepërt me gishtat tuaj derisa të thithet plotësisht nga lëkura. Aplikojeni çdo ditë si një trajtim mujor ose sa herë që është e nevojshme. Çdo patch është për një përdorim.

 

Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches

Patches të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën tuaj nën sy, duke synuar reduktimin e shenjave të plakjes, si: rrathët e errët, rrudhat, linjat e holla dhe ndihmojnë në reduktimin e fryrjes tek sytë.

Ky hidroxhel funksionon në vetëm 20 minuta për të rivendosur një pamje më të shndritshme,  të lëmuar dhe rinore te syve të lodhur dhe të paprekur për një pamje të ndritshme, që në herën e parë!

Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches janë në dispozicion në një kavanoz ekonomik, i cili përmban 30 palë copëza dhe një shpatull.

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.
 • I testuar dermatologjikisht – pa paraben dhe gluten.
 • I përshtatshëm për veganët.
 • Rrathë të errët
 • Fryrje dhe ënjtje
 • Toni i pabarabartë i lëkurës
 • Rrudhat
 • Humbja e elasticitetit

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni shpatullën e përfshirë për të vendosur butësisht një copë toke. Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonën poshtë secilit sy. Lëreni për 20-30 minuta. Hiqni njollat dhe prekni butësisht produktin e tepërt me gishta derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Patch

Youth Lab – Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches.

Water, Glycerin, Carrageenan, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32, Palmitoyl Pentapeptide-4, Allantoin, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Arginine, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Potassium Chloride, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylyl Glycol, Cellulose Gum, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Calcium Lactate, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Calcium Chloride, Chromium Oxide Greens, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide, Chlorphenesin, Disodium EDTΑ

Youth Lab – Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches.

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (5ppm), Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Arbutin, Niacinamide (1.75ppm), Calcium Pantothenate (0.75ppm), Sodium Ascorbyl Phosphate (0.35ppm), Tocopheryl Acetate (0.175ppm), Pyridoxine Hci (0.175ppm), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Ascorbic Acid (0.5ppm), Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Polyglyceryl-10 Laurate, Pentylene Glycol, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Xanthan Gum, Allantoin, Gellan Gum, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Cellulose Gum, Carrageenan, Potassium Chloride, Hydroxyacetophenone, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sodium Polyacrylate, Dipotassium Glycyrrhizate, Calcium Lactate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Ci 77492, Ci 77491

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “YouthLab – Eye Patches 1+1 dhuratë!”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART