- 20%

YouthLab – Daily Cleanser Value set për lëkura të yndyrshme

(1 përshtypje mbi produktin)

1,320 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

YouthLab – DAILY CLEANSER VALUE SET 

Një set i ri pastrues që përfshin dy nga produktet më të pëlqyera të YouthLab. 

Xheli pastrues i butë Daily Cleanser që është i kombinuar në mënyrë të përsosur me furçën për pastrimin e fytyrës, Beauty Tool, që nuk irriton lëkurën e ndjeshme.

 • Daily Cleanser (për lëkurat mikse- të yndyrshme)një xhel pastrues i butë, që pastron lëkurën, largon papastërtitë dhe makjazhin, pa prishur ekuilibrin natyror të hidratimit të lëkurës. Rikthen shkëlqimin dhe ngjyrën e lëkurës, rregullon sebumin dhe jep hidratim të menjëhershëm. Lë lëkurën të ndritshme dhe të butë. Testuar dermatologjikisht. Pa paraben, gluten dhe pa sulfate.
 • Beauty Tool një furçë fytyre pastruese dhe eksfoluese me fije të buta , e cila është krijuar për të pastruar lehtë dhe në mënyrë komode fytyrën dhe qafën. Siguron një pastrim të thellë të poreve , largon vajin dhe bakteret e bllokuara në lëkure,si dhe shtreson lëkurën dhe heq qelizat e vdekura të saj.Kjo furçë e butë mund të arrijë në zona të vështira dhe të pastrojë maskat dhe makjazhin e vendosur edhe nga zonat më të ndjeshme të fytyrës. Përveç kësaj, siguron një masazh të butë të fytyrës duke e lënë lëkurën të butë dhe rrezatuese.

Udhëzime mbi përdorimin

Me larës: Lagni furçën dhe vendosni mbi të produktin pastrues të zgjedhur nga ju. Fërkojeni butësisht me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë, për 1-2 minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Me maska: Pasi të keni aplikuar maskën për kohën e sugjeruar, lagni furçën dhe masazhojeni butësisht mbi lëkurë për 1 minutë. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët për të hequr mbetjet e maskës.

Lani furçën me sapun  dhe shpëlajeni tërësisht. Lëreni të thahet me fytyrë poshtë pa vendosur kapakun.

* Kujdes: Mos përdorni alkool ose detergjent tjetër të ashpër për të pastruar furçën.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë, Tubet

Sasia

100ml

SLES Free, SLS Free, Silicone Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, PCM and Nitro Musk Compounds Free

Aqua (Water), Sodium Cocoyl Glycinate, Cocobetaine, Sodiun Lauroamphoacetate, Cocoglucoside, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Propanediol, Caprylyl Glycol, Phenyl Propanol, Copper Aspartate, Manganese Aspartate, Zinc Aspartate, Magnesium Aspartate, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Inositol, Niacinamide, Urea, Glycine, Fructose, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Disodium EDTA.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për YouthLab – Daily Cleanser Value set për lëkura të yndyrshme
 • Kimberli F.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART