- 20%

YouthLab – CC Complete Cream SPF 30 (për lëkura normale-të thatë)

3,112 Lekë

Përshkrimi i Produktit

YouthLab – CC Complete Cream SPF 30 (normal-dry skin)

CC Complete Cream SPF 30 për lëkura normale në të thata është një krem ​​shumëfunksional me ngjyrë, që mbulon papërsosmëritë dhe ofron një rezultat natyral dhe të patëmetë. Për shkak të fitosteroleve hidraton menjëherë për një kohë të gjatë lëkurën, ndërkohë që rikthen elasticitetin e saj. Falë ekstraktit bioaktiv të bimëve Uniluchent, ofron një pamje rinore dhe rrezatuese. Vitamina PP rregullon nivelet e melaninës dhe hidraton, ndërsa SPF i lartë 30 mbron nga rrezet UV dhe radikalet e lira. Falë pigmenteve natyrale të ngjyrave, ajo përshtatet me çdo ton të lëkurës, duke siguruar një mbulim uniform.

 • Aromë e lehtë
 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa paraben dhe gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në darkë pas pastrimit të lëkurës, vendosni një shtresë të hollë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Mund të përdoret si bazë për makjazhin.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Nitro Musk Free

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, PEG/PPG-18 Dimethicone, Ethylexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Betaine, Niacinamide, PEG-10 Dimethicone, Alumina, Methicone, Disteardiconium Hectorite, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Silica, DimethiconeVinyl Dimethicone Crosspolymer, Crambe Abyssicina Seed Oil Phytosterol Esters, Polyglyceryl -4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Heberiea Rhodopensis Leaf Extract, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Panthenyl Triacetate, Acetyl Rheum Rhapanticum Root Extract, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Laureth-8, Allantoin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “YouthLab – CC Complete Cream SPF 30 (për lëkura normale-të thatë)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART