- 20%

YouthLab – CC Complete Cream SPF 30 (për lëkura mikse-të yndyrshme)

Original price was: 3,890 Lekë.Current price is: 3,112 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

YouthLab – CC Complete Cream SPF 30 (combination-oily skin)

Krem korigjues me ngjyrë që hidraton, thith yndyrën dhe mbron nga rrezet UV.

Teknologjia e re CC Complete Cream SPF 30 Oily Skin është një krem ​​me shumë funksione, i cili siguron një mbulim të njëtrajtshëm, rregullon yndyrën e lëkures duke siguruar përfundimin e dëshiruar mat. Një përbërje e përmirësuar që përmban Unilucent, një ekstrakt bimor, i cili rikthen shkëlqimin e lëkurës, Vitaminën PP për hidratimin dhe rregullimin e niveleve të melaninës dhe mbrojtje të lartë nga rrezet UV dhe radikalet e lira. Një formulë jo e yndyrshme, me aromë të lehtë, e përshtatshme për lëkurat e yndryshme.

 • Testuar dermatologjikisht.
 • Pa paraben
 • Pa gluten
 • Jo-komedogjene

Udhëzime mbi përdorimin

Çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në darkë pas pastrimit të lëkurës, vendosni një shtresë të hollë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Mund të përdoret si bazë për makjazhin.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

30

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Nitro Musk Free

Acetyl Rheum Rhapanticum Root Extract, Allantoin, Alumina, Bentonite, Benzoic Acid, Betaine, BHT, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Dehydroacetic Acid, Dimethicone, Dimethicone / Divinyldimethicone / Sisesquixane Crosspolymer, Disteardiconium Hectorite, Ethylexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Hexyl Laurate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Laureth-8, Magnesium Aluminum Silicate, Methicone, Niacinamide, Panthenyl Triacetate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Polyamide-5, Polyglyceryl-4 Isostearate, Silica, Sodium Chloride, Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer, Titanium Dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “YouthLab – CC Complete Cream SPF 30 (për lëkura mikse-të yndyrshme)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART