- 20%

YouthLab – CC Complete Cream për konturin e syve

2,904 Lekë

(CC Complete Cream for eyes)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

YouthLab – CC Complete Cream for eyes

Krem i pigmentuar, rinues për sytë, për të gjitha llojet e lëkurave.

CC Complete Cream for Eyes është një krem i pigmentuar  për sytë me teknologji të re që ofron pamje rinore dhe të shëndetshme me vetëm një lëvizje! Siguron hidratimin dhe elasticitetin e zonës së syve dhe zvogëlon rrudhat ne skajet e jashtme te syrit. Siguron mbulim natyral dhe pamje të shkëlqyeshme, ndërsa shenjat e lodhjes zhduken! Pjesa me e mire? Zvogëlon dukshëm rrathët e errët deri në 52% në vetëm 60 ditë!

* I përshtatshëm edhe për meshkuj me rrathë të errët pasi i zvogëlon dhe i mbulon ato, duke ofruar një pamje natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim të përditshëm, ditën ose natën, butësisht hidhni një sasi të vogël në zonën e syve në lëkurë të pastër. Mund të përdoret me/ose në vend të korrektorit.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

SLES FREE, SLS FREE, ETHANOLAMINE FREE, VEGAN, SOY FREE, WHEAT FREE, FORMALDEHYDE FREE, MINERAL OIL FREE, PHTHALATE FREE, NITRO MUSK FREE

AQUA, GLYCERIN, TRIHEPTANOIN, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, METHYLPROPANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL, SQUALENE, CETYL PALMITATE, STEARIC ACID, BETAINE, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, ETHYLENE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, SORBITAN OLIVATE, CETEARYL GLUCOSIDE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SODIUM CITRATE, XANTHAN GUM, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLYL METHICONE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CAPRYLYL GLYCOL, MICA, BUTYLENE GLYCOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, MARIS AQUA, TRIETHANOLAMINE, SACCHAROMYCES/CAMELLIA SINENSIS LEAF/ORIGANUM MAJORANA LEAF/HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT/RIBES GROSSULARIA FRUIT FERMENT EXTRACT, DIMETHICONE, CAFFEINE, SODIUM LACTATE, CHLORPHENESIN, SODIUM PCA, GLYCERYL STEARATE, HYDROLYZED OAT PROTEIN, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, PROPANEDIOL, CARBOMER, PHENYLPROPANOL, NIACINAMIDE, LECITHIN, DISODIUM ADENOSINE TRIPHOSPHATE, DISODIUM EDTA, TIN OXIDE, SODIUM PHYTATE, ASCORBYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, POLOXAMER 338, HYDROLYZED ALGIN, SILICA, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, SUCROSE, INOSITOL, FRUCTOSE, GLYCINE, UREA, DEXTRAN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXAPEPTIDE-48, TRIFLUOROACETYL TRIPEPTIDE-2, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “YouthLab – CC Complete Cream për konturin e syve”

LART