- 20%

Youth Lab – Youth Shot for eyes

Original price was: 4,980 Lekë.Current price is: 3,984 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Youth Shot for eyes

Krem për sytë për shkëlqim dhe qëndrueshmëri të menjëhershme. Ofron një pamje dukshëm më të freskët dhe më rinore.

E pajisur me një aplikator ergonomik, ofron freski, ndihmon në masazhimin rreth syve gjatë përdorimit, në mënyrë që të nxisë mikroqarkullimin dhe të relaksojë konturin e syve.

Një “mjet masazhimi” i frymëzuar nga krioterapia për të tonifikuar, zbutur dhe qetësuar zonën e syve. Aplikuesi është i përbërë nga një përzierja metalesh, nën emrin e markës Zamak, që rrjedh nga inicialet: Ζ (zink) – Α (alumin) – ΜA (magnez) – Κ (bakër).

Efikasiteti i provuar klinikisht.

 • Ekstrakti i bimës Herbaceous që nxit mikroqarkullimin dhe rrit dendësinë e koriumit, duke zvogëluar fryrjen dhe rrathët e errët.
 • Vitamina C e stabilizuar, antioksidant natyral që rrit prodhimin e kolagjenit, zvogëlon rrathët e errët.
 • Vitamina C, kur stabilizohet, nuk oksidohet si Vitamina C klasike, prandaj ruan të gjithë efektin e saj.
 • Ekstrakti i Chicory-s, ekstrakt natyral që nxit tonifikimin e menjëhershëm të lëkurës, ndërsa në planin afatgjatë rrit prodhimin e kolagjenit, duke e bërë lëkurën të duket më e plotë.

*92% e përdoruesve deklarojnë se kanë patur rezultate shumë të kënaqshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni dy pika të produktit duke filluar nga këndi i brendshëm i zonës së syve, drejt zonës së jashtme.

Përdorni aplikuesin deri në këndin e jashtëm. Përsëriteni deri në 4 herë. Përfundoni procesin duke u siguruar që është përthithur i gjithë produkti.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

15ml

Aqua, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Olivate, Coco Caprylate / Caprate, Sorbitan Olivate, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (CI 77891), Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprylic / Capric Triglycerides, Chicorium Intybus Root Oligosaccharides, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Papaver Rhoeas Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betaine, Proline, Serine, Inositol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caesalpinia Spinosa Gum, Carbomer, Gellan Gum, Dimethicone Crosspolymer, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Tin Oxide, Mica (CI 77019), L-arginine, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Parfum, Linalool, Geraniol, Coumarin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Youth Shot for eyes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART